Falmec - Páraelszívó LUMEN SZIGET 90
FalmecLeírás
Falmec - Páraelszívó LUMEN SZIGET 90
A Falmec páraelszívókat a legszélesebb ízlések és igények kielégítésére tervezték és készítették el. Minden konyhához megfelelő beépítési módok, széles palettát felölelő anyagok és kialakítások, technológiai innovációknak köszönhetően megtalálja a legjobbat a konyhájába. Három alap jellemző: design, olasz minőség és innováció.
Elektronikus vezérlés, led világítás teszi diszkréten elegáns részévé a térnek. Falmec főzőlapról is vezérelhető, a főzőlap működését figyelve szabályozza az elszívást.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | C |
| világítás | LED szalag |
| Mélység | 60 |
| Szélesség | 90 cm |
| Külső motorral is szerelhető | Igen |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 280m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 480 m3/h |
| Légszállítás 3-as fokozatban | 680 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | Fektetett T |
| Légszállítás | 480 m3/h |
| Szín | inox |
| Teljesítmény | 0,48 W |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 49/68 dB |
