Falmec - konyhai páraelszívó külső motor SEM12 (padlástérbe)- 1300 m3/h
FalmecLeírás
Csőközbe építhető külső motor: A külső motoros megoldás eredményezi a legcsendesebb konyhai elszívást. Ebben az esetben az elszívó motor (ventilátor egység) nem magában a páraelszívóban kerül elhelyezésre, hanem egy külső egységben. Ebben az esetben két légtechnikai cső közé kell építeni a motort. 3 év garancia, opcionális kiegészítők: GONAL légtechnikai tartozékok.
Külső motoros páraelszívó rendszer tervezése és telepítése esetén megfelelő távolságot kell biztosítani a páraelszívó ernyő és az adott külső motor között.
Paraméterek
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Garancia | 3 év |
| Mennyiség | 1 db |
| Szín | Szinterezett |
| Teljesítmény | 450 W |
| Elhelyezés módja | P adlástérbe, csőközbe szerelhető |
| Légszállítás | 1300 m3/h |
| Zajszint | 50-68 Db |
| Nyomásérték | 420-560 Pa |
| Csőcsatlakozás | 200 mm |
| Súly | 14 kg |
