Falmec - Páraelszívó külső motor SEM11 (padlástérbe) - 1100 m3/h
FalmecLeírás
Csőközbe építhető külső motor: A külső motoros megoldás eredményezi a legcsendesebb konyhai elszívást. Ebben az esetben az elszívó motor (ventilátor egység) nem magában a páraelszívóban kerül elhelyezésre, hanem egy külső egységben. Ebben az esetben két légtechnikai cső közé kell építeni a motort. 3 év garancia, opcionális kiegészítők: GONAL légtechnikai tartozékok.
Külső motoros páraelszívó rendszer tervezése és telepítése esetén megfelelő távolságot kell biztosítani a páraelszívó ernyő és az adott külső motor között.
Paraméterek
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Garancia | 3 év |
| Elhelyezés módja | Padlástérbe, csőközbe szerelhető |
| Csőcsatlakozás | 150 mm |
| Légszállítás | 1100 m3/h |
| Zajszint | 53-69 dB (A) |
| Teljesítmény | 230 W |
| Nyomásérték | 340-500 Pa |
| Brushless motor | igen |
| Megjegyzés | tartozék:7 méteres vézérlő kábel az elszívó és a külső motor összekötésére, 220x90 mm-es cxsatlakozással is |
| Mennyiség | 1 db |
| Szín | Fekete |
| Súly | 8 kg |
| Garancia | 3 év |
