Falmec - Páraelszívó külső motor SEM2 (külső falra)
FalmecLeírás
Külső falra helyezhető motor: A külső motoros megoldás eredményezi a legcsendesebb konyhai elszívást. Ebben az esetben az elszívó motor (ventilátor egység) nem magában a páraelszívóban kerül elhelyezésre, hanem egy külső egységben. Ebben az esetben külső falra kell telepíteni a motort. 3 év garancia.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Mélység | 46 |
| Szélesség | 47 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 950 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Légszállítás | 950 m3/h |
| Szín | Inox |
| Teljesítmény | 160 W |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 67-75 dB |
| Mennyiség | 1db |
| Szín | Inox |
| Teljesítmény | 160 W |
| Elhelyezés módja | Külső falra szerelhető |
| Légszállítás | 950 m3/h |
| Zajszint | 67-75 dB (A) |
| Nyomásérték | 380-480 Pa |
| Csőcsatlakozás | 150 mm |
| Súly | 13 kg |
| Garancia | 3 év |
