Falmec - Páraelszívó külső motor SEM3 (külső falra) - 1500 m3/h
FalmecLeírás
Külső falra helyezhető motor: A külső motoros megoldás eredményezi a legcsendesebb konyhai elszívást. Ebben az esetben az elszívó motor (ventilátor egység) nem magában a páraelszívóban kerül elhelyezésre, hanem egy külső egységben. Ebben az esetben külső falra kell telepíteni a motort. 3 év garancia, opcionális kiegészítők: GONAL légtechnikai tartozékok.
Külső motoros páraelszívó rendszer tervezése és telepítése esetén megfelelő távolságot kell biztosítani a páraelszívó ernyő és az adott külső motor között.
Paraméterek
| EAN szám | 8034122709611 |
| Elhelyezés módja | Külső falra szerelhető |
| Csőcsatlakozás | 200 mm |
| Légszállítás | 1500 m3/h |
| Zajszint | 52-74 dB (A) |
| Teljesítmény | 220 W |
| Nyomásérték | 520-800 Pa |
| Megjegyzés | tartozék:7 méteres vézérlő kábel az elszívó és a külső motor összekötésére |
| Mennyiség | 1 db |
| Szín | Inox |
| Súly | 15 kg |
| Garancia | 3 |
