Leírás
Egyedi tulajdonságok:
Érintővezérléses vezérlőpanel, digitális kijelzéssel, automatikus kikapcsolással és zsírszűrő-telítettség kijelzővel. RenovaAIR tisztító és RenovaTurbo intenzív levegőmegújító funkció. 5+1 turbó fokozat, energiatakarékos Brushless motor, Automata csatlakozási lehetőség Cata indukciós főzőlapokhoz. karbantartást nem igénylő, önregeneráló szénszűrő. Mosogatógépben mosható fém zsírfilterek. Nagy hatásfokú világítás, állítható intenzitású, kéttónusú meleg/természetes LED-szalaggal. Karbantartást nem igénylő önregenerálódó szénszűrővel és Anti-kondenzációs filterrel.
CATA RENOVA PURE AIR
Recirkulációs páraelszívó beépített légtisztítóval (plazma szűrővel). 98%-os hatékonysággal megszünteti a szagokat és 100%-ban megtisztítja a levegőt a portól, baktériumoktól, vírusoktól és illékony szerves vegyületektől.
Javítja az otthona levegőminőségét.
- Megszünteti a cigarettaszagot.
- Az összes főzéskor keletkező szag akár 98%-át megszünteti.
- Megszünteti a vírusokat, polleneket, baktériumokat és egyéb allergéneket.
- Egyszerű és gyors telepítés.
- Spóroljon a fűtési és légkondicionálási költségeken.
Eltávolítja a vírusokat, pollent, baktériumokat és egyéb allergéneket, beleértve a dohányszagokat is. A Plazma szűrő fiziko-kémiai eljárás révén tisztítja meg a beltéri levegőt a főzés közben kialakuló kellemetlen szagoktól. A porrészecskéket, mikroorganizmusokat (penészspórák, poratkák, baktériumok és vírusok), a cigarettafüstöt és a zavaró szagokat molekuláris szerkezetükben semmisíti meg az ionizálási folyamat, majd CO2 (szén-dioxid), O (oxigén) és kis mennyiségű maradék vízre bomlanak.
Ez kémiai adalékok alkalmazása nélkül zajlik.
A folyamat nem szabadít fel ózont a külvilágba, és érezhetően javítja a levegő minőségét.
BRUSHLESS motor
A szénkefe nélküli egyenáramú motor, más néven elektronikusan kommutált motor, egy inverteren keresztül egyenáramról táplálkozik, amely váltakozó áramot termel az egyes fázisok meghajtásához a motort a zárt hurkú vezérlőjén keresztül. Ez áramimpulzusokat biztosít a motor tekercseinek, amelyek szabályozzák a sebességet és a nyomatékot. Lényegében a szénkefe nélküli motorok jellemzően állandó mágneses teret tartalmaznak, amely egy elektronikusan vezérelt rögzített armatúra körül forog, és helyettesíti a fizikai szénkeféket és a kommutátor alkatrészeit.
A szénkefék okozta súrlódás és kívülről bejutó por nélkül a brushless motorok minimális időszakos karbantartást igényelnek, ami lehetővé teszi, hogy zárt házban tartsák őket, csökkentve a külső por és részecskék bejutását a motortérbe, amelyek veszélyeztethetik a mozgó alkatrészeket. A szénkefe nélküli motorok szénkefés társaikhoz képest nagyobb teljesítményt és alacsonyabb energiafogyasztást mutatnak.
A BRUSHLESS motor előnyei:
• A motor csendesebb, mivel kevesebb a mozgó alkatrészek érintkezése, súrlódása
• Nagyobb teljesítmény és hatékonyság (nagyobb nyomaték/watt arány)
• Pontosabb elektronikus vezérelhetőség
• Hosszabb élettartam/megbízhatóság (nincs kopás, mivel nincsenek szénkefék)
• Kisebb a motor felmelegedése (nincs súrlódás mivel nincsenek szénkefék)
Zsírszűrő:
A felhajtható üveg terelőpanel mögött találunk egy fém zsírszűrőt. Ennek tisztítására zsírszűrő telítettség kijelző figyelmezet. A zsírszűrőt érdemes havonta takarítani, mosogatószeres forró vízzel vagy mosogatógépben. Amennyiben így teszi kb. 4-6 év után kell csak cserélni ezt a szűrőt.
Zsírszűrő-telítettség kijelző
Amikor az elszívó kikapcsolt állapotban van és az áramkör azt érzékeli, hogy a készülék több, mint 30 órája működött már, akkor a TIMER (IDŐZÍTŐ) LED gombja folyamatosan, vörös fénnyel fog villogni, jelezve, hogy a szűrőket tisztítani kell.
Hob to Hood (automat kapcsolat)
A CATA mérnökei egy új funkcióval láttak el bizonyos elszívókat és főzőlapokat, ami egy bluetooth kapcsolatot hoz létre a két készülék között és automatikusan szabályozza a páraelszívó teljesítményét a főzés intenzitásához képest. Ez a funkció elérhető az ISLA BENNUM, THALASSA és TENTA modelleknél, kompatibilis az INSB-6032, INSB-6030, INSB-6028 indukciós kerámialapokkal.
Természetes fehér vagy hideg LED világítás
A LED szalag világítást az elektronikus vezérlésnek köszönhetően kétféle üzemmódban lehet használni. A felhasználó válthat természetes fehér (2700K) és meleg fehér (3000K) színhőmérséklet között, ezzel is elősegítve az elszívó konyhai környezetbe való illeszkedését.
Paraméterek
| Energiaosztály | A+++ |
| világítás | 1x3w LED szalag |
| Szélesség | 90 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 192 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 842m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Vezérlés | Érintővezérlés |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | Döntött |
| Légszállítás | 1400 m3/h |
| Szín | fekete üveg |
| Sebességek száma | 6 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 46-69 dB |
| Fokozatok száma | 5+1 (turbó) |
| Csak belső keringtetéssel | Igen |
| Hob to Hood | Igen |
| Extra tulajdonság | Brushless motor |
| Megjegyzés | Beépített légtisztítóval (plazma filterrel). |
| Súly | 20 kg |
