Leírás
A Cata Angolo X/D sarok páraelszívó tökéletesen illeszkedik a modern konyhákba. Hatékonyan távolítja el a konyhai párát és szagokat, így kellemes légkört teremt a főzéshez és étkezéshez. A készülék könnyen kezelhető elektronikus vezérlésű. Könnyű tisztán tartani, BT3 motorja pedig extra csendes működést garantál.
Paraméterek
| Energiaosztály | A |
| világítás | 2x3,5w eco LED |
| Szélesség | 100 cm |
| Nyomásérték | 411 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 850m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 1350 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Forma kivitel | Sarok |
| Légszállítás | 1350 m3/h |
| Szín | inox |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 50-67 dB |
| Súly | 30 kg |
