Leírás
Cata - Páraelszívó ANGOLO BOX 1000 X/C Az elektronikus vezérlőpanellel és automatikus kikapcsolási időzítővel rendelkező Cata Angolo BOX 1000 X/C sarok elszívó kiváló választás a modern konyhák számára. 3 különböző elszívási szintje van, beleértve a 2+1 TURBO mód lehetőségét is, amely lehetővé teszi a hatékony és gyors pára- és szagelszívást. Maximális légszállítási teljesítménye 1200/800 m3/h. Extra csendes BT3 motorral van felszerelve. Rozsdamentes acélból készült kivitele stílusos és tartós megjelenést biztosít a terméknek.
Paraméterek
| Energiaosztály | A |
| világítás | 2x3,5w eco LED |
| Szélesség | 100 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 307 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 645m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 1350 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Sarok |
| Légszállítás | 1350 m3/h |
| Szín | Inox |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 50-67 dB |
| Súly | 29 kg |
