Sirius - Páraelszívó SL-107 TW
SiriusLeírás
Részletes leírás
SIRIUS SL-107 Félprofesszionális páraelszívó háztartási konyhákhoz
Professzionális funkciókkal és teljesítménnyel rendelkező páraelszívók, amelyeket a Sirius az évek során továbbfejlesztett és újraértelmezett, és a háztartási használathoz igazított. A Sirius a félprofesszionális páraelszívóinál a vendéglátóiparban használt nagykonyhai elszívók jellemzőit és teljesítményét ötvözik, olyan esztétikai és minőségi formában, amely tökéletesen illeszkedik a háztartási konyhák trendjéhez.
A legújabb technológia a nagy teljesítmény és az alacsony fogyasztás jegyében.
Az elszívó A+ energiahatékonysági osztályba sorolt. Kapható rozsdamentes acél változatban, nyomógombos vezérléssel (SL107) vagy fekete üveg előlappal és érintésvezérléssel (SLTC-107)
A szűrőrendszer, amely professzionális 304 rozsdamentes acélból készült és labirintusszűrőkből áll, amelyeket úgy terveztek, hogy a főzési gőzök által termelt zsírokat leválasszák és visszatartsák, egy tálcán belül továbbítják és összegyűjtik, így garantálva az optimális légáramlást, valamint a ventilátor hosszabb élettartamát és hatékonyságát. Mind a labirintusszűrők, mind a zsírgyűjtő tálca könnyen eltávolítható és mosogatógépben mosható. A led világítás intenzitása és színtónusa egyaránt állítható az otthoni környezetnek megfelelően.
Szabályozható LED világítás
Páraelszívóink legújabb generációs LED-jei lehetővé teszik a fényintenzitás szabályozását a teljesítmény növelésével vagy csökkentésével, valamint a melegtől a hidegig terjedő színhőmérséklet kiválasztását (2700°K-tól 6500°K-ig), így a páraelszívó világítását a háztartási környezet fényéhez igazítják.
Paraméterek
| Energiaosztály | A+ |
| világítás | 2x6,5w LED |
| Szélesség | 90 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 476 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 782m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 900 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | Fektetett T |
| Légszállítás | 900 m3/h |
| Szín | inox |
| Sebességek száma | 4 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 52-67 dB |
| Súly | 26 |
