Sirius - Páraelszívó SLTC-97 JEEG 60 cm TW fehér
SiriusLeírás
A Jeeg (SLTC-97) egy klasszikus fali páraelszívó modern technológiával. Az üveg átlátszósága és a matt festés finom eleganciát kölcsönöz a terméknek. Szabályozható LED világításPáraelszívóink legújabb generációs LED-jei lehetővé teszik a fényintenzitás szabályozását a teljesítmény növelésével vagy csökkentésével, valamint a melegtől a hidegig terjedő színhőmérséklet kiválasztását (2700°K-tól 6500°K-ig), így a páraelszívó világítását a háztartási környezet fényéhez igazítják.
Paraméterek
| Energiaosztály | A |
| világítás | 1x3,75w LED szalag |
| Szélesség | 60 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 466 Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Érintővezérlés |
| Forma kivitel | Sátras |
| Légszállítás | 900 m3/h |
| Szín | fehér |
| Sebességek száma | 4 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 43-69 dB |
