Sirius - Páraelszívó SL-92 TW 60 cm
SiriusLeírás
Az SL-92 terelőlemezes szűrőkkel van felszerelve, amely a főzési gőzök tökéletes szűrését biztosítja. A led világítás intenzitása és színtónusa egyaránt állítható az otthoni környezetnek megfelelően.Szabályozható LED világításPáraelszívóink legújabb generációs LED-jei lehetővé teszik a fényintenzitás szabályozását a teljesítmény növelésével vagy csökkentésével, valamint a melegtől a hidegig terjedő színhőmérséklet kiválasztását (2700°K-tól 6500°K-ig), így a páraelszívó világítását a háztartási környezet fényéhez igazítják.
Paraméterek
| Energiaosztály | A |
| világítás | 2x3,75w LED szalag |
| Szélesség | 60 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 461 Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Forma kivitel | Fektetett T |
| Légszállítás | 900 m3/h |
| Szín | inox |
| Sebességek száma | 4 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 47-72 dB |
