Falmec - Páraelszívó LUMEN 60
FalmecLeírás
Falmec - Páraelszívó LUMEN 60
Fali páraelszívó, Mérete 60 cm, Szín/anyag: rozsdamentes acél (AISI 304), Elektronikus vezérlés, Világítása: LED csík (4000K), Fokozatok: 3 + boost, Minimum távolság gáz főzőlap esetén: 63 cm, Maximális fogyasztás: 320 W, Csatlakozás: Schuko
Paraméterek
| Energiaosztály | B |
| világítás | LED szalag |
| Mélység | 48 |
| Szélesség | 60 cm |
| Külső motorral is szerelhető | Igen |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 384 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 280m3/h |
| Légszállítás 3-as fokozatban | 480 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Fektetett T |
| Légszállítás | 480 m3/h |
| Szín | Inox |
| Teljesítmény | 350 W |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 49-68 dB |
