Sirius - konyhai páraelszívó külső motor SEM12 (konyhabútor lábazatába)
SiriusLeírás
Konyhabútor lábazatába építhető külső motor: A külső motoros megoldás eredményezi a legcsendesebb konyhai elszívást. Ebben az esetben az elszívó motor (ventilátor egység) nem magában a páraelszívóban kerül elhelyezésre, hanem egy külső egységben. Ebben az esetben a motort a konyhabútor lábazatába kell telepíteni, így szinte szabadon marad a felette lévő szekrény.
Paraméterek
| Nyomásérték | 465 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 668m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légszállítás | 668 m3/h |
| Szín | Szinterezett |
| Teljesítmény | 170 W |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 68-71 dB |
| Elhelyezés módja | Konyhabútor lábazatába |
| Csőcsatlakozás | 220x90 mm |
| Légszállítás | 668 m3/h |
| Zajszint | 68-71 dB (A) |
| Teljesítmény | 170 W |
| Nyomásérték | 465 Pa |
| Brushless motor | Igen |
| Mennyiség | 1 db |
| Szín | Szinterezett |
| Súly | 16 kg |
| Garancia | 5 |
