Leírás
Csőközbe építhető külső motor: A külső motoros megoldás eredményezi a legcsendesebb konyhai elszívást. Ebben az esetben az elszívó motor (ventilátor egység) nem magában a páraelszívóban kerül elhelyezésre, hanem egy külső egységben. Ebben az esetben két légtechnikai cső közé kell építeni a motort. 3 év garancia.
Külső motoros páraelszívó rendszer tervezése és telepítése esetén megfelelő távolságot kell biztosítani a páraelszívó ernyő és az adott külső motor között.
Paraméterek
| Légszállítás | 730 m3/h |
| Min és max. hőmérséklet | -25 °C és +50 °C |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Csonk átmérő | 150mm |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 3 év |
| 1 motoros | |
| 4 sebességes | |
| 150 mm átmérőjű csatlakozócsonk | |
| 730 m3/h maximum légszállítás | |
| Súly | 5,8 kg |
| Hossza | 25 cm |
| Magassága | 30 cm |
| Szélessége | 30 cm |
