Sirius - Konyhai páraelszívó külső motor SEM1 (padlástérbe)
SiriusLeírás
Csőközbe építhető külső motor: A külső motoros megoldás eredményezi a legcsendesebb konyhai elszívást. Ebben az esetben az elszívó motor (ventilátor egység) nem magában a páraelszívóban kerül elhelyezésre, hanem egy külső egységben. Ebben az esetben két légtechnikai cső közé kell építeni a motort. 5 év garancia, opcionális kiegészítők: GONAL légtechnikai tartozékok. Termékbemutató videó: Letölthető használati útmutató Letölthető méretrajz Külső motoros páraelszívók telepítési segédlet
Külső motoros páraelszívó rendszer tervezése és telepítése esetén megfelelő távolságot kell biztosítani a páraelszívó ernyő és az adott külső motor között.
Paraméterek
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 480 Pa |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 1000 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Légszállítás | 1000 m3/h |
| Szín | Szinterezett |
| Teljesítmény | 265 W |
| Garancia | 5 év |
| Zajszint | 55-72 dB |
| Megjegyzés | tartozék:7 méteres vézérlő kábel az elszívó és a külső motor összekötésére |
