Leírás
A Cata UC (ultra comfort) típusú szellőztető ventilátorok a hasonló teljesítményű, hagyományos kialakítással rendelkező társaihoz képest sokkal alacsonyabb zajszint (26 dB/A/) jellemzi. Előlapja egyszerűen levehető ill. a készülékre visszahelyezhető, amely lehetővé teszi a ventilátor könnyű és hatékony tisztántarthatóságát, utószellőztetős és páraérzékelős változatoknál a beállítási műveletek elvégzését, módosítását.
A beépített pillangószelepnek köszönhetően megakadályozható a nemkívánatos visszaáramlás, amely mellékhelyiségek és többfelhasználós légtechnikai rendszerek (pl. társasházak közös strangja) esetén lehet kimondottan előnyös.
Speciális csapágyazásának köszönhetően falsíkba és mennyezetbe egyaránt beépíthető.
Paraméterek
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légszállítás | 110 m3/h |
| Teljesítmény | 8 W |
| Fordulatszám / perc | 2220 |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP44 |
| Zajszint | 26 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
| Szín | fehér |
| Átmérő | 100 |
| Kapcsolóról üzemeltethető | |
| Helység mérete alapján | 8m2 |
| Fokozatok száma | 1 |
| Beépített visszaáramlásgátló | igen |
| ledvilágítás | nem |
| Súly | 0,64 kg |
