Leírás
Fürdőszobai ventilátor rovarvédő hálóval és húzókapcsolóval, Ø 125 mm
Axiális fürdőszobai ventilátor húzókapcsolóval rövid csőszakaszú elszívásra pl. a konyhába, fürdőszobába, mellékhelyiségbe. A motor csúszócsapággyal van ellátva a halk üzemelés érdekében, élettartama kb. 5000 óra.
Paraméterek
| Fenolstop | IGEN |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Statikus nyomás | 55Pa |
| Húzókapcsoló | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légszállítás | 180 m3/h |
| Áramerősség | 0.1 A |
| Teljesítmény | 16 W |
| Fordulatszám / perc | 2400 |
| Csonk átmérő | 125mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP34 |
| Zajszint | 35 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
