Fürdőszoba ventilátor Orbit 100 mm 12 V DC
AwentaLeírás
Fürdőszoba ventilátor Orbit 100 mm 12 V DC
A ventilátort 12 voltos egyenáramú beltéri elektromos rendszerhez való csatlakozásra tervezték, 12V -os tápegységen keresztül, 1-10A névleges kimeneti árammal. A tápegység nem része a készletnek. 12V-os világítással együtt működtethető. A gyengeáram miatt ajánljuk fürdőszobába, zuhanyzóba. Esztétikus kialakítása jól illeszkedik a falsíkba. Anyaga UV álló műanyag, jól ellenáll a külső behatásoknak.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Fenolstop | Igen |
| Csőcsonk hossz | 77 mm |
| Légszállítás | 80 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 12V DC |
| Teljesítmény | 4 W |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
| Zajszint | 38 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
