Leírás
Csendes fürdőszoba ventilátor 100 Nomia
Kis méretének és csendes működésének hála ideális lehet WC-k, fürdőszobák, konyhák, irodák, öltözők, folyosók elhasználódott levegőjének elszívására. Felépítésének megfelelően mennyezeti és oldalfali elszívásra egyaránt alkalmas. Rövid, 3 méter hosszú egyenes csőszakaszra ajánljuk A ventilátor sok hasznos funkcióval bővíthető, (például időzítő, pára- és mozgásérzékelő) a vezérlőegység megvásárlásával.
Alacsony energiafogyasztás mellett motorja nagyon megbízható, és túlmelegedés elleni védelemmel ellátott. Golyós csapágyainak köszönhetően élettartama 40 000 óra. Működése nagyon csendes. Beépített visszacsapó szelep nem engedi visszaáramlani a már elszívott levegőt.
Paraméterek
| Fenolstop | IGEN |
| Légszállítás | 90 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Statikus nyomás | 48Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,04 A |
| Teljesítmény | 8 W |
| Fordulatszám / perc | 2100 |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
| Zajszint | 25 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
