Leírás
Fürdőszoba ventilátor Cata B-12 Matic , zsaluval
Klasszikus formatervezés és kedvező ár jellemzi.
Automata előlapjának köszönhetően megakadályozható a nemkívánatos visszaáramlás, amely mellékhelyiségek és többfelhasználós légtechnikai rendszerek (pl. társasházak közös strangja) esetén lehet kimondottan előnyös.
Speciális csapágyazása lehetővé teszi a falsíkba és mennyezetbe történő beépítést egyaránt.
Paraméterek
| Légszállítás | 190 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,1 A |
| Teljesítmény | 20 W |
| Fordulatszám / perc | 2500 |
| Csonk átmérő | 120mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
| Zajszint | 43 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
