Leírás
Fürdőszoba ventilátor BF125 12V
Esztétikus megjelenésű 12 V-os, váltóáramú motorral szerelt ventilátor. Falba szerelhető, IP34-es védettsége, műanyag lapátja alkalmassá teszi igen nedves helyiségek szellőztetésére. Csendes motorja túlmelegedés ellen védett. Anyaga UV álló műanyag, jól ellenáll a külső behatásoknak. Hálózatra csatlakoztatásához szükséges áramátalakító. Javasoljuk fürdőszobába, párás helyiségekbe 2,5 méternél rövidebb csőszakaszhoz.
Pontos méretek a képen
Paraméterek
| Fenolstop | IGEN |
| Csőcsonk hossz | 130 mm |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Statikus nyomás | 47Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Csapágy | Skilócsapágy |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légszállítás | 149 m3/h |
| Áramerősség | 1.7 A |
| Teljesítmény | 16 W |
| Fordulatszám / perc | 2300 |
| Csonk átmérő | 125mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 5 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 34 |
| Zajszint | 33 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Oldalfalra |
