Leírás
A Cata "B-PLUS" típusú szellőztető ventilátorok hagyományos felépítésű és kialakítású ventilátorok közé tartoznak, melyeket a kedvező ár, klasszikus formatervezés jellemzi. Fürdőszobák, mellékhelyiségek, háztartási helyiségek szellőztetésére tervezték, az elhasználódott levegő közvetlen faláttörésen vagy rövid csőrendszeren keresztül történő kivezetésére. A ventilátor üzemeltethető a helyiség lámpakapcsolójáról vagy a ventilátor számára külön elhelyezett kapcsolóról egyaránt.
A termék fröccsenő víz ellen védett, nedvesség tekintetében IP-X4 védettségi szinttel rendelkezik, ezért a minimum telepítési magasság 225 cm lehet a padlószinttől mérve. Oldalfalon és mennyezeten is telepíthető speciális csapágyazásának köszönhetően.
Süllyesztett kialakításából adódóan a ventilátor vékony előlapja kisebb mélységi mérettel áll ki a falsíkból vagy a mennyezetből a telepítést követően, mint a nem süllyesztett típusok esetében.
Timer funkció: a ventilátor késleltetett leállását teszi lehetővé. Fokozatmentesen beállítható a kívánt utószellőztetési idő 3-15 perc között. Ez a funkció kifejezetten hasznos lehet mellékhelyiségek, illetve mellékhelyiséggel kombinált fürdőszobák szellőztetése esetén.
Paraméterek
| Légszállítás | 98 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 15 W |
| Fordulatszám / perc | 2500 |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
| Zajszint | 41 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
