Awenta Orbit fürdőszobai időzítővel 100 mm
AwentaLeírás
Awenta Orbit fürdőszobai időzítővel 100 mm
A szellőztető ventilátorok formatervezett kialakítással, törés- és UV álló ABS műanyagból készült házzal rendelkeznek.
Magasminőségű, 40 000 üzemórára tervezett gördülőcsapágyazása lehetővé teszi a falsíkba és mennyezetbe építhetőségét egyaránt.
Kompakt kivitele diszkréten illeszkedik a környezetébe. Alkalmas iroda, szoba, mellékhelyiség szellőztetésére.
Időzítő funkció a ventilátor késleltetett leállását teszi lehetővé. Fokozatmentesen beállítható a kívánt utószellőztetési idő 3-30 perc között.
Fontos hogy a megfelelő működéshez, kapcsolt és fix fázis is szükséges.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Fenolstop | Igen |
| Csőcsonk hossz | 77 mm |
| Légszállítás | 88 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Statikus nyomás | 32Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teljesítmény | 13 W |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
| Zajszint | 38 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
