Leírás
Fürdőszoba ventilátor időzítővel, Blauberg Aero 100
A szellőztető ventilátorok hagyományos felépítésű és kialakítású ventilátorok közé tartoznak, melyeket a kedvező ár, klasszikus formatervezés jellemzi. Fürdőszobák, mellékhelyiségek, háztartási helyiségek szellőztetésére tervezték, az elhasználódott levegő közvetlen faláttörésen vagy rövid csőrendszeren keresztül történő kivezetésére. A ventilátor üzemeltethető a helyiség lámpakapcsolójáról vagy a ventilátor számára külön elhelyezett kapcsolóról egyaránt. A beépített időzítőt 2 és 30 perc közötti utánfutási tartományban lehet állítani
Paraméterek
| Légszállítás | 102 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légszállítás | 102 m3/h |
| Áramerősség | 0,09 A |
| Teljesítmény | 14 W |
| Fordulatszám / perc | 2800 |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
| Zajszint | 58 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
