Leírás
Vents 100 LDT L Fürdőszoba ventilátor fehér, időzítővel
Elegáns, fehér formatervezett fürdőszoba ventilátor páraérzékelővel. A szellőztető ventilátorok formatervezett kialakítással, törés- és UV álló ABS műanyagból készült házzal és előlappal rendelkeznek.
A timer funkció a ventilátor késleltetett leállását teszi lehetővé. Fokozatmentesen beállítható a kívánt utószellőztetési idő 2-30 perc között.
Előlapja könnyen, levehető és visszahelyezhető a készülékre. Ez lehetővé teszi a ventilátor könnyű és hatékony tisztán tarthatóságát, amely a várható élettartamát pozitívan befolyásolhatja.
Magasminőségű, 40 000 üzemórára tervezett gördülőcsapágyazása lehetővé teszi a falsíkba és mennyezetbe építhetőséget egyaránt.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Fenolstop | Igen |
| Légszállítás | 88 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,09 A |
| Teljesítmény | 14 W |
| Fordulatszám / perc | 2300 |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 34 |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
