Leírás
A Cata UC (ultra comfort) típusú szellőztető ventilátorok a hasonló teljesítményű, hagyományos kialakítással rendelkező társaihoz képest sokkal alacsonyabb zajszint (26 dB/A/) jellemzi. Előlapja egyszerűen levehető ill. a készülékre visszahelyezhető, amely lehetővé teszi a ventilátor könnyű és hatékony tisztántarthatóságát, utószellőztetős és páraérzékelős változatoknál a beállítási műveletek elvégzését, módosítását.
A beépített pillangószelepnek köszönhetően megakadályozható a nemkívánatos visszaáramlás, amely mellékhelyiségek és többfelhasználós légtechnikai rendszerek (pl. társasházak közös strangja) esetén lehet kimondottan előnyös.
Speciális csapágyazásának köszönhetően falsíkba és mennyezetbe egyaránt beépíthető.
Paraméterek
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Átmérő | 100 mm |
| Max. légszállítás | 110 m3/h |
| Kapcsoloról üzemeltethető | igen |
| Beépíthetőség | oldalfalra, mennyezetre |
| Helyiség mérete kategória | 40 m3-ig |
| Helyiség mérete | < 22 m3 (8 m2) |
| Zajszint kategóra | 30 dB(A) alatt |
| Zajszint | 26 dB (A) |
| Funkciók | késleltetett leállás |
| Felépítés | axiális |
| Fokozatok száma | 1 |
| Előlap | hagyományos |
| Szín | Ezüstszürke |
| Visszaáramlás védelem | beépített visszaáramlásgátló |
| Led világítás | nem |
| Húzókapcsolos | nem |
| Sűllyesztett | igen |
| Súly | 0.64 kg |
| Teljesítmény | 8 W |
| Védelem | Ip-44 |
| Gyorscsatlakozóval | nem |
| Feszültség | 230 V |
| Fordulatszám | 2220 rpm |
| Garancia | 2 év |
