Leírás
Fürdőszoba ventilátor VENTS 100 LD 12V
Esztétikus megjelenésű 12 V-os, váltóáramú motorral szerelt időkapcsolós ventilátor. Falba szerelhető, IP34-es védettsége, műanyag lapátja alkalmassá teszi igen nedves helyiségek szellőztetésére. Csendes motorja túlmelegedés ellen védett. Hálózatra csatlakoztatásához szükséges áramátalakító. Javasoljuk fürdőszobába, párás helyiségekbe 2,5 méternél rövidebb csőszakaszhoz.
UV-álló ABS műanyagból készült, fürdőszoba, zuhanyzó, konyha és egyéb használati helyiség folyamatos vagy időszakos elszívására. Dekoratív előlapos háztartási ventilátor, 100 mm légcsatornához.
Paraméterek
| Fenolstop | IGEN |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Csapágy | Skilócsapágy |
| Feszültség | 12V AC |
| Légszállítás | 77 m3/h |
| Áramerősség | 1.5 A |
| Teljesítmény | 14 W |
| Fordulatszám / perc | 2200 |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 5 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 34 |
| Zajszint | 32 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Oldalfalra |
