Leírás
Cata - Páraelszívó ST-7000 X inox
Paraméterek
| Energiaosztály | C |
| világítás | 1x2w LED szalag |
| Szélesség | 70 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 118 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 360m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 292 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Fektetett T |
| Légszállítás | 360 m3/h |
| Szín | Inox |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 52-63 dB |
| Csőcsatlakozás | Javasolt 150 / minimum 125 |
| Energiaosztály | C |
| Forma kivitel | Fektetett T |
| Szín | Inox |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Világítás | LED szalag |
| Zajszint | 58-62 |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás | 600/300 |
| Garancia|3 | |
| Szélesség | 60 |
| Nyomásérték | 110 |
