Leírás
Cata - Konyhai páraelszívó OMEGA 7500 X inox
A lenyűgöző Cata Omega sorozat tökéletesen illik a modern konyhák világába, és magas fokú kényelmet biztosít. Maximális légszállítása 1100/592 m³/óra. Képes működni légelvezetési és keringtetési módokban egyaránt. Az elvezetési mód esetén a pára a fém zsírszűrőn keresztül halad át, majd kivezetésre kerül. A beszennyeződött szűrőket meleg mosószeres vízben vagy mosogatógépben kell tisztítani. Keringtetési módban az elszívó nem csatlakozik a szellőzőcsőhöz, a friss levegő közvetlenül áramlik be a konyhába. A három sebességfokozatnak köszönhetően a páraelszívó hatékonyan működik kis- és nagy terekben egyaránt. Beépített LED szalag világítással van felszerelve. A munkafelület magas minőségű megvilágítása további kényelmet nyújt. A páraelszívóval való kommunikációt a mechanikus vezérlőpanel (nyomógombos) biztosítja.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | A |
| világítás | LED szalag |
| Mélység | 48 |
| Szélesség | 75 cm |
| Külső motorral is szerelhető | Igen |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 120 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 1100m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 592 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | Sátras |
| Légszállítás | 1100 m3/h |
| Szín | inox |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 58/68 dB |
| Csőcsatlakozás | Javasolt 150 / minimum 125 |
| Energiaosztály | A |
| Forma kivitel | Sátras |
| Súly | 12 |
| Szín | Inox |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Világítás | LED szalag |
| Zajszint | 58-68 |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás | 1115/592 |
| Garancia | 3 |
| Szélesség | 75 |
| Nyomásérték | 120 |
