Leírás
Cata - Páraelszívó AG6-A600 XGWH fehér
A fehér üveges elszívó tökéletesen illik a modern konyhák világába. Maximális légszállítása 575 m³/óra. Képes működni kivezetéses és belső keringtetéses módokban egyaránt. A három sebességfokozatnak köszönhetően a páraelszívó hatékonyan működik kis- és nagy terekben egyaránt. Az erős motor alacsony zajszintet biztosít. A beépített energiatakarékos LED világítás tökélestesen biztosítja a munkapult megfelelő megvilágítást. Kivehető és akár mosogatógépben is mosható fém zsírfilterrel szerelve.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | A |
| világítás | 1x1,5 w LED |
| Mélység | 44 |
| Szélesség | 60 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 145 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 354m3/h |
| Légszállítás 3-as fokozatban | 554 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | ÉrintőVezérlés |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Döntött |
| Légszállítás | 554 m3/h |
| Szín | Fehér |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 58-69 dB |
