Leírás
Cata - Páraelszívó CG5-T600 X WP
A CATA CG5-T600 hajlított üveges fali inox elszívó 60 cm-es szélességben. A készülékben található motor maximális teljesítménye: 620 m3/h. A páraelszívó zajszintje: 44-68 (dB/A). Energia besorolása: „B” kategória és az éves elektromos fogyasztása 46 kW/év, vezérlése három fokozatú mechanikus (nyomógombos) vezérlés. A páraelszívót lehet használni kivezetéses és belső keringetéses üzemmódban is.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | B |
| világítás | 1x1,5 w LED |
| Mélység | 47 |
| Szélesség | 60 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 270 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 472m3/h |
| Légszállítás 3-as fokozatban | 517 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | Hajlított üveg |
| Légszállítás | 427 m3/h |
| Szín | inox |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 62/68 dB |
