Leírás
Cata - Konyhai páraelszívó OMEGA 600 fehér WH/M
A lenyűgöző Cata OMEGA 600 fehér WH/M tökéletesen illik a modern konyhák világába, és magas fokú kényelmet biztosít. Maximális légszállítása 1115/645 m³/óra. Képes működni légelvezetési és keringtetési módokban egyaránt. Az elvezetési mód esetén a pára a fém zsírszűrőn keresztül halad át, majd kivezetésre kerül. A beszennyeződött szűrőket meleg mosószeres vízben vagy mosogatógépben kell tisztítani. Keringtetési módban az elszívó nem csatlakozik a szellőzőcsőhöz, a friss levegő közvetlenül áramlik be a konyhába. A három sebességfokozatnak köszönhetően a páraelszívó hatékonyan működik kis- és nagy terekben egyaránt. Az erős ventilációs egység rendkívül alacsony zajszintet biztosít. Beépített LED világítással van felszerelve, két kis méretű lámpa biztosítja a megfelelő fényt. A munkafelület magas minőségű megvilágítása további kényelmet nyújt. A páraelszívóval való kommunikációt a mechanikus vezérlőpanel (nyomógombos) biztosítja.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | C |
| világítás | 1x3w LED |
| Mélység | 50 |
| Szélesség | 60 cm |
| Külső motorral is szerelhető | Igen |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 314 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 645m3/h |
| Légszállítás 3-as fokozatban | 1115 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Sátras |
| Légszállítás | 1115 m3/h |
| Szín | Fehér |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 58/72 dB |
