Leírás
Cata - konyhai páraelszívó CK-6000 BK
A CATA CK-6000 hajlított üveges fali fekete elszívó 60 cm-es szélességben. A készülékben található motor maximális teljesítménye: 470 m3/h. A páraelszívó zajszintje: 52-68 (dB/A). Energia besorolása: „A” kategória és az éves elektromos fogyasztása 25 kW/év, vezérlése három fokozatú mechanikus (nyomógombos) vezérlés. A páraelszívót lehet használni kivezetéses és belső keringtetéses üzemmódban is.
Szabad kivezetéses üzemmód
Ha a levegő a szabadba egy csővezetéken keresztül távozik, (vagyis kivezetéses üzemmódban használjuk), akkor egy 150 mm átmérőjű nyíláshoz kell csatlakoztatni a csőcsonk segítségével. Tilos égéstermékek céljára használt csatornákba, kéményekbe bevezetni! Ügyeljen arra, hogy amikor a páraelszívó és más, nem elektromos üzemű kályha vagy tűzhely egyszerre működik, elegendő mennyiségű levegő utánpótlás álljon rendelkezésre. A megfelelő működtetés érdekében biztosítani kell légbeeresztést az ajtókon, ablakokon vagy más légbevezetőkön keresztül.
Nincs lehetősége az elszívott levegőt kivezetni az épületen kívülre?
A páraelszívó nem csak légkivezetéses, hanem belső keringtetéses üzemmódban is használható, így az elszívott levegő a zsírszűrő mögé elhelyezhető aktívszén-filteren is keresztülhalad, mely megszűri a kellemetlen szagokat, majd a levegő visszakerül a konyha légterébe. Ebben az esetben a légszállítási kapacitás a szénszűrő állapotától (telítettségétől) függően bizonyos mértékben csökken. Bővebb leírást a szénszűrő alatt talál, mely opcionálisan rendelhető.
Szabad kivezetéses üzemmód
Ha a levegő a szabadba egy csővezetéken keresztül távozik, (vagyis kivezetéses üzemmódban használjuk), akkor egy 150 mm átmérőjű nyíláshoz kell csatlakoztatni a csőcsonk segítségével. Tilos égéstermékek céljára használt csatornákba, kéményekbe bevezetni! Ügyeljen arra, hogy amikor a páraelszívó és más, nem elektromos üzemű kályha vagy tűzhely egyszerre működik, elegendő mennyiségű levegő utánpótlás álljon rendelkezésre. A megfelelő működtetés érdekében biztosítani kell légbeeresztést az ajtókon, ablakokon vagy más légbevezetőkön keresztül.
Nincs lehetősége az elszívott levegőt kivezetni az épületen kívülre?
A páraelszívó nem csak légkivezetéses, hanem belső keringtetéses üzemmódban is használható, így az elszívott levegő a zsírszűrő mögé elhelyezhető aktívszén-filteren is keresztülhalad, mely megszűri a kellemetlen szagokat, majd a levegő visszakerül a konyha légterébe. Ebben az esetben a légszállítási kapacitás a szénszűrő állapotától (telítettségétől) függően bizonyos mértékben csökken. Bővebb leírást a szénszűrő alatt talál, mely opcionálisan rendelhető.
Beépítéssel keresse szakértő csapatunkat: itt.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | A |
| világítás | 1x3w LED szalag |
| Szélesség | 60 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 239 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 470m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 800 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | Hajlított üveg |
| Légszállítás | 470 m3/h |
| Szín | fekete üveg |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 52/68 dB |
