Leírás
Cata, melyet 1947-ben alapítottak Spanyolországban, mára a világ harmadik legnagyobb páraelszívó gyártója.
A CATA LENA 900 fekete üveges elszívó tökéletesen illik a modern konyhák világába. Maximális légszállítása 620 m³/óra. Képes működni kivezetéses és belső keringtetéses módokban egyaránt. A három sebességfokozatnak köszönhetően a páraelszívó hatékonyan működik kis- és nagy terekben egyaránt. Az erős motor alacsony zajszintet biztosít. A beépített energiatakarékos LED világítás tökélestesen biztosítja a munkapult megfelelő megvilágítást.
Szabad kivezetéses üzemmód
Ha a levegő a szabadba egy csővezetéken keresztül távozik, (vagyis kivezetéses üzemmódban használjuk), akkor egy 150 mm átmérőjű nyíláshoz kell csatlakoztatni a csőcsonk segítségével. Tilos égéstermékek céljára használt csatornákba, kéményekbe bevezetni! Ügyeljen arra, hogy amikor a páraelszívó és más, nem elektromos üzemű kályha vagy tűzhely egyszerre működik, elegendő mennyiségű levegő utánpótlás álljon rendelkezésre. A megfelelő működtetés érdekében biztosítani kell légbeeresztést az ajtókon, ablakokon vagy más légbevezetőkön keresztül.
Nincs lehetősége az elszívott levegőt kivezetni az épületen kívülre?
A páraelszívó nem csak légkivezetéses, hanem belső keringtetéses üzemmódban is használható, így az elszívott levegő a zsírszűrő mögé elhelyezhető aktívszén-filteren is keresztülhalad, mely megszűri a kellemetlen szagokat, majd a levegő visszakerül a konyha légterébe. Ebben az esetben a légszállítási kapacitás a szénszűrő állapotától (telítettségétől) függően bizonyos mértékben csökken. Bővebb leírást a szénszűrő alatt talál, mely opcionálisan rendelhető.
A CATA LENA 900 fekete üveges elszívó tökéletesen illik a modern konyhák világába. Maximális légszállítása 620 m³/óra. Képes működni kivezetéses és belső keringtetéses módokban egyaránt. A három sebességfokozatnak köszönhetően a páraelszívó hatékonyan működik kis- és nagy terekben egyaránt. Az erős motor alacsony zajszintet biztosít. A beépített energiatakarékos LED világítás tökélestesen biztosítja a munkapult megfelelő megvilágítást.
Szabad kivezetéses üzemmód
Ha a levegő a szabadba egy csővezetéken keresztül távozik, (vagyis kivezetéses üzemmódban használjuk), akkor egy 150 mm átmérőjű nyíláshoz kell csatlakoztatni a csőcsonk segítségével. Tilos égéstermékek céljára használt csatornákba, kéményekbe bevezetni! Ügyeljen arra, hogy amikor a páraelszívó és más, nem elektromos üzemű kályha vagy tűzhely egyszerre működik, elegendő mennyiségű levegő utánpótlás álljon rendelkezésre. A megfelelő működtetés érdekében biztosítani kell légbeeresztést az ajtókon, ablakokon vagy más légbevezetőkön keresztül.
Nincs lehetősége az elszívott levegőt kivezetni az épületen kívülre?
A páraelszívó nem csak légkivezetéses, hanem belső keringtetéses üzemmódban is használható, így az elszívott levegő a zsírszűrő mögé elhelyezhető aktívszén-filteren is keresztülhalad, mely megszűri a kellemetlen szagokat, majd a levegő visszakerül a konyha légterébe. Ebben az esetben a légszállítási kapacitás a szénszűrő állapotától (telítettségétől) függően bizonyos mértékben csökken. Bővebb leírást a szénszűrő alatt talál, mely opcionálisan rendelhető.
Forma, kivitel
Döntött
Szélesség
90 cm
Szín
Fekete üveg
Vezérlés
Elektronikus
Fokozatok száma
3
Motorok száma
1
Légszállítás
750/500 m3/h
Zajszint
45-63 dB(A)
Nyomásérték
301 Pa
Utószellőztetés
Igen
Világítás
2x1,5w LED
Csőcsatlakozás
150 mm
Külső motorral is
Igen
Energiaosztály
B
Garancia
6 év (3 év alap garancia + 3 év regisztráció esetén)
Súly
15 kg
Paraméterek
| Energiaosztály | B |
| világítás | 2x1,5W LED |
| Szélesség | 90 cm |
| Külső motorral is szerelhető | Igen |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 314 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 455m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 750 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | Döntött |
| Légszállítás | 750 m3/h |
| Szín | fekete üveg |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 45-63 dB |
