Leírás
Cata - Páraelszívó ST-9000 X inox
Paraméterek
| Energiaosztály | B |
| világítás | 1x2w LED szalag |
| Szélesség | 90 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 114 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 349m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 360 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | Fektetett T |
| Légszállítás | 360 m3/h |
| Szín | inox |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 52-64 dB |
