Leírás
A maximális légszállítási teljesítmény 800 m3/óra, a zajszint pedig 48-67 dB(A) között változik. Beépített LED világítással rendelkezik, amely tökéletesen megvilágítja a főzőfelületet. A B energiaosztály energiatakarékos működést tesz lehetővé. Nagyobb teljesítményre van szüksége? Kérje külső motorral! Szagelszívó készülékünk igazán tartós és hosszú élettartamú, működése kifogástalan. Több éves garanciát biztosítunk erre a konyhai berendezésre, hisz büszkén vállaljuk minőségi elkötelezettségünket a termék iránt.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | C |
| világítás | 2x3w eco LED |
| Szélesség | 40 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 334 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 603m3/h |
| Légszállítás 3-as fokozatban | 800 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | Sziget elszívó |
| Légszállítás | 603 m3/h |
| Szín | fekete |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 47-68 dB |
