Leírás
Cata - Páraelszívó ISLA FARO X
Paraméterek
| Energiaosztály | A |
| világítás | 2x3,5w eco LED |
| Mélység | 40 |
| Szélesség | 40 cm |
| Külső motorral is szerelhető | Igen |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 411 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 800m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 1200 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Henger |
| Légszállítás | 1200 m3/h |
| Szín | Inox |
| Sebességek száma | 2 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 50-67 dB |
