Leírás
EAN szám
8422248062121
Forma, kivitel
Fektetett T
Szélesség
90 cm
Szín
Inox
Vezérlés
Elektronikus
Fokozatok száma
2+1 (turbó)
Motorok száma
1
Légszállítás
1350/850 m3/h
Zajszint
50-67 dB(A)
Nyomásérték
411
Utószellőztetés
Igen
Világítás
2x3,5w eco LED
Csőcsatlakozás
Javasolt 150 / min. 125 mm
Külső motorral is
Igen
Energiaosztály
C
Súly
37 kg
Paraméterek
| Energiaosztály | C |
| világítás | 2x3,5w eco LED |
| Mélység | 61 |
| Szélesség | 90 cm |
| Külső motorral is szerelhető | Igen |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 411 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 790m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 1200 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Fektetett T |
| Légszállítás | 1200 m3/h |
| Szín | Inox |
| Sebességek száma | 2 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 50-65 dB |
