Leírás
Cata - Páraelszívó GC-DUAL 75 XGBK/D
Paraméterek
| Energiaosztály | A |
| világítás | 2x3,5w eco LED |
| Mélység | 28 |
| Szélesség | 75 cm |
| Külső motorral is szerelhető | Igen |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 405 Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | ÉrintőVezérlés |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | felső szekrénybe vagy kürtőbe éptíthető |
| Légszállítás | 1200 m3/h |
| Szín | fekete üveg |
| Sebességek száma | 4 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 50-67 dB |
