Sirius - Páraelszívó SM-927 52 cm fekete
SiriusLeírás
Sirius - Páraelszívó SM-927 52 cm feketeSirius - konyhai páraelszívó SM-927 52 cm fekete online raktárról gyors kiszállítással.
Paraméterek
| Energiaosztály | B |
| Szélesség | 50 cm |
| Külső motorral is szerelhető | Igen |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 431 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 590m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 700 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | felső szekrénybe vagy kürtőbe éptíthető |
| Légszállítás | 700 m3/h |
| Szín | fekete üveg |
| Sebességek száma | 4 |
| Garancia | 3 év |
| Csőcsatlakozás | 150 |
| Energiaosztály | B |
| Forma kivitel | felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető |
| Súly | 10 |
| Szín | Fekete üveg |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Világítás | 1x6,5w LED szalag |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás | 700/590 |
| Utószellőztetés | Igen |
| Garancia | 5 |
| Szélesség | 52 |
| Nyomásérték | 431 |
| Zajszint | 45-70 |
