FALMEC - Páraelszívó GRUPPO INCASSO PLUS 50 matt fekete
FalmecLeírás
FALMEC - Páraelszívó GRUPPO INCASSO PLUS 50 matt fekete
A Falmec továbbfejlesztette a méltán sikeres Gruppo incasso elszívó családot. A Gruppo Incasso Plus elszívónál már a a világítás fényerejét is lehet szabályozni a színhőmérséklet mellett, illetve a távvezérlő is alap tartozékként jár a készülékhez. Az elszívót kétféle üzemmódban lehet használni lehet, kivezetéssel és belső keringtetéssel. A hatékony elszívásról egy nagy teljesítményű (800 m3/h) motor és a perimetrikus rendszer gondoskodik, amely növeli a főzési füstök és gőzök elszívási hatékonyságát. Belső keringtetés esetén a szűrésről a Falmec nagy hatékonyságú Carbon.Zeo szűrője gondoskodik (opcionálisan rendelhető tartozék). Ajánljuk azoknak, akik egy esztétikus, beépített, diszkrét páraelszívót keresnek, fontos számukra a zajcsökkentés és energiatakarékosság.
DYNAMIC LED LIGHT VILÁGÍTÁS - Szabályozható fényerő és színhőmérséklet.
A konyha kialakításának kulcsfontosságú szempontja a világítás. Konyháinkban rengeteg különböző fényforrás található, amelyek színhőmérsékletileg nem mindig tökéletesen illeszkednek egymáshoz. A fényforrások különböző színhőmérsékletének kiegyensúlyozására a Falmec kifejlesztette az új Dynamic LED Light technológiát, amely egy elektronikus vezérlőrendszernek köszönhetően 2700K (meleg fény) és 5600K (hideg fény) közötti tartományban állítja be a páraelszívó fényének színhőmérsékletét. Így kiválaszthatja, hogy ízlésének és igényeinek megfelelően meleg vagy hideg fénnyel bővítse konyháját.
DIALOGUE SYSTEM (Hob to Hood):
A Páraelszívó és az indukciós főzőlap párbeszéde. A Falmec új Dialogue System rendszerével az elszívó különféle funkciói közvetlenül a Falmec indukciós főzőlapról vezérelhetők. A főzőlap és a páraelszívó közötti párbeszéd rádiófrekvenciákon megy végbe, és nem igényel további vevőkészülékek beépítését az elszívóba.
Paraméterek
| Energiaosztály | A |
| világítás | 2x1,2w dynamic LED light |
| Mélység | 28 |
| Szélesség | 53 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 372 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 578m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 638 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető |
| Légszállítás | 638 m3/h |
| Szín | Fekete |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 50/63 dB |
