Leírás
Cata - Páraelszívó CORONA X 60- A készlet erejéig rendelhető!
Az elszívó 60 cm széles kürtőbe vagy felső szekrénybe építhető. 3 (2+1 turbó) fokozatú BT3-as motorral, érintővezérléssel, utószellőztetéssel és szabályozható LED világítással rendelkezik. Prémium fém zsírszűrője akár mosogatógépben is mosható. Telepítése az easy-fix rendszernek köszönhetően gyors és egyszerű. Használható kivezetéssel (opcionális légtechnikai kiegészítőkkel) vagy belső keringetéses (opcionális szénszűrővel) üzemmódban is. Lehajtható üveg terelőpanel az intenzív elszívásért.
Kifutó termék, a készlet erejéig rendelhető.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Mélység | 31/35 |
| Szélesség | 60 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 411 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 850m3/h |
| Légszállítás 3-as fokozatban | 1350 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | felső szekrénybe vagy kürtőbe éptíthető |
| Légszállítás | 850 m3/h |
| Szín | inox |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 50/67 dB |
