Leírás
TwinFresh Atmo Wi-Fi 100 mini egyhelyiséges hővisszanyerő készülék
A hővisszanyerő, kerámia hőcserélővel rendelkezik, amelynek lenyűgöző, 81%-os maximális hővisszanyerési hatékonysága van. Ez biztosítja, hogy a kilépő állott levegő hője hatékonyan átkerüljön a bejövő friss levegőbe, jelentősen csökkentve az energiaköltségeket és növelve a beltéri komfortot.
Egyhelyiséges egycsöves hővisszanyerős légkezelő berendezés. Háromfokozatú motorral (8 m3/h - 16 m3/h - 25 m3/h). Zárt helyiségek hatékony szellőztetéséhez. Beépített G3 szűrővel és EC motorral szerelve. 70 mp-es befúvás és elszívás ciklusváltás, ezért párban ajánljuk, így folyamatos légcsere megy végbe a helyiségben. Vezérlehető a beltéri egységen, távirányítóval és applikációval is. Az egységek a WIFI kapcsolaton keresztül vezetékmentesen kommunikálnak egymással
Paraméterek
| Fázis | 1 |
| Hőcserélő anyaga | Kerámia |
| Hatásfok | 81 |
| Légszállítás hővisszanyerő módban | 13m3/h |
| Légszállítás szellőztető módban | 25m3/h |
| Motor típus | EC |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Sebességi fokozatok | 3 |
| Cső átmérő | 100 mm |
| Szűrőbetét | G3 |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,02 A |
| Teljesítmény | 1 W |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 24 |
| Zajszint | 10 dB |
| Helységméret | 15 m2 |
| Működési elv | 70 mp ciklikus |
