Leírás
VENTS SOLO RA-1-35-9 R V.2 Egyhelységes egycsöves hővisszanyerős légkezelő berendezés
Egyhelyiséges egycsöves hővisszanyerős légkezelő berendezés. Kétfokozatú motorral (30 m3/h és 46 m3/h). Zárt helyiségek hatékony szellőztetéséhez. Beépített G3 szűrővel és EC motorral szerelve. 70 mp-es befúvás és elszívás ciklusváltás, ezért párban ajánljuk, így folyamatos légcsere megy végbe a helyiségben.. Tartozék távirányítóval.
Paraméterek
| Fázis | 1 |
| Hőcserélő anyaga | Kerámia |
| Hatásfok | 85 |
| Légszállítás hővisszanyerő módban | 23m3/h |
| Légszállítás szellőztető módban | 46m3/h |
| Motor típus | EC |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Sebességi fokozatok | 2 |
| Cső átmérő | 100 mm |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,046 A |
| Teljesítmény | 1,5 W |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 24 |
| Helységméret | 10 m2 |
