TurboAir - Konyhai Páraelszívó TILLY WH/F/50- fehér
DavolineLeírás
TurboAir - Konyhai Páraelszívó TILLY WH/F/50- fehér
A TurboAir TILLY páraelszívó önállóan falra szerelhető, vagy szekrény aljára rögzíthető, 3 sebesség fokozattal és energiatakarékos LED világítással rendelkezik. A fém zsírfilter akár mosogatógépben mosható. Inox, színű és 50 cm széles méretű, kisebb konyhákba, hétvégi házakba is tökéletes megoldást nyújt.
A rozsdamentes festék, a sima, vágásmentes élek, az alkatrészek összeszerelése során alkalmazott gondosság, valamint a minőségbiztosítási rendszer biztonságos, megbízhazó termékeket eredményez.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | C |
| világítás | 1x3w LED |
| Mélység | 47 |
| Szélesség | 50 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 390 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 205m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 350 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 125 mm |
| Vezérlés | Tolókapcsoló |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Standard |
| Légszállítás | 350 m3/h |
| Szín | fehér |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 52-68 dB |
