Leírás
A CATA FK SLIM sorozat páraelszívóit úgy tervezték, hogy kiemelkedő teljesítménnyel rendelkezzenek, alacsony energiafogyasztás mellett.
A készülék energiatakarékos és költséghatékony LED világítással rendelkezik, melynek élettartama tízszerese a hagyományos izzókénak, ugyanakkor 90 %-kal kevesebb energiát fogyaszt. Az elszívót továbbfejlesztett energiatakarékos L1B motorral (55W fogyasztás) szerelték fel.
Ez a hagyományos páraelszívó önállóan falra szerelhető, vagy szekrény aljára rögzíthető és 3 sebesség fokozattal rendelkezik.
A modern üveg légterelő védi a bútort a feláramló gőzöktől. A fém zsírfilter mosogatógépben mosható.
Inox fekete vagy fehér színben és 60 cm széles méretben választható, így kisebb konyhákba, hétvégi házakba is tökéletes megoldást nyújt.
Szabad kivezetéses üzemmód
Ha a levegő a szabadba egy csővezetéken keresztül távozik, (vagyis kivezetéses üzemmódban használjuk), akkor egy 120 mm átmérőjű nyíláshoz kell csatlakoztatni. Tilos égéstermékek céljára használt csatornákba, kéményekbe bevezetni! Ügyeljen arra, hogy amikor a páraelszívó és más, nem elektromos üzemű kályha vagy tűzhely egyszerre működik, elegendő mennyiségű levegő utánpótlás álljon rendelkezésre. A megfelelő működtetés érdekében biztosítani kell légbeeresztést az ajtókon, ablakokon vagy más légbevezetőkön keresztül.
Nincs lehetősége az elszívott levegőt kivezetni az épületen kívülre?
A páraelszívó nem csak légkivezetéses, hanem belső keringtetéses üzemmódban is használható, így az elszívott levegő a zsírszűrő mögé elhelyezhető aktívszén-filteren is keresztülhalad, mely megszűri a kellemetlen szagokat, majd a levegő visszakerül a konyha légterébe. Ebben az esetben a légszállítási kapacitás a szénszűrő állapotától (telítettségétől) függően bizonyos mértékben csökken. Bővebb leírást a szénszűrő alatt talál, mely opcionálisan rendelhető.
Paraméterek
| Energiaosztály | B |
| világítás | 1x3w LED |
| Szélesség | 60 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 162m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 350 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 120 mm |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | Standard |
| Légszállítás | 350 m3/h |
| Szín | fekete |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 49-58 dB |
