Davoline - Páraelszívó OLYMPIA 150 ST WH
DavolineLeírás
A Davoline OLYMPIA 150 ST WH páraelszívót kisebb konyhákba történő felhasználásra tervezték. A készülék továbbfejlesztett energiatakarékos és költséghatékony LED világítással rendelkezik, melynek élettartama tízszerese a hagyományos izzókénak, ugyanakkor 90%-kal kevesebb energiát fogyaszt.
Ez a hagyományos páraelszívó önállóan falra szerelhető, vagy szekrény aljára rögzíthető, 3 sebesség fokozattal rendelkezik.
A modern üveg légterelő védi a bútort a feláramló gőzöktől.
Szabad kivezetéses üzemmód
Ha a levegő a szabadba egy csővezetéken keresztül távozik, (vagyis kivezetéses üzemmódban használjuk), akkor egy 120 mm átmérőjű nyíláshoz kell csatlakoztatni a csőcsonk segítségével. Tilos égéstermékek céljára használt csatornákba, kéményekbe bevezetni! Ügyeljen arra, hogy amikor a páraelszívó és más, nem elektromos üzemű kályha vagy tűzhely egyszerre működik, elegendő mennyiségű levegő utánpótlás álljon rendelkezésre. A megfelelő működtetés érdekében biztosítani kell légbeeresztést az ajtókon, ablakokon vagy más légbevezetőkön keresztül.
Nincs lehetősége az elszívott levegőt kivezetni az épületen kívülre?
A páraelszívó nem csak légkivezetéses, hanem belső keringtetéses üzemmódban is használható, így az elszívott levegő a zsírszűrő mögé elhelyezhető aktívszén-filteren is keresztülhalad, mely megszűri a kellemetlen szagokat, majd a levegő visszakerül a konyha légterébe. Ebben az esetben a légszállítási kapacitás a szénszűrő állapotától (telítettségétől) függően bizonyos mértékben csökken. Bővebb leírást a szénszűrő alatt talál, mely opcionálisan rendelhető.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| világítás | 2x2w LED |
| Mélység | 49 |
| Szélesség | 50 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 175 Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 125 mm |
| Vezérlés | Tolókapcsoló |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | Fali |
| Légszállítás | 290 m3/h |
| Szín | fehér |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 54-61 dB |
| Forma, kivitel | |
| Standard | |
| Szélesség | |
| 50 cm | |
| Szín | |
| Fehér | |
| Vezérlés | |
| Tolókapcsoló | |
| Fokozatok száma | |
| 2 | |
| Motorok száma | |
| 1 | |
| Légszállítás | |
| 290/212 m3/h | |
| Zajszint | |
| 54-61 dB(A) | |
| Nyomásérték | |
| 175 Pa | |
| Világítás | |
| 2x2w LED | |
| Csőcsatlakozás | |
| 125 mm | |
| Energiaosztály | |
| D | |
| Garancia | |
| 6 év (3 év alap garancia + 3 év regisztráció esetén) | |
| Megjegyzés | |
| tartozék pillangószelep | |
| Súly | |
| 6 kg |
