Sirius - konyhai páraelszívó SLT-900 70 cm - készlet erejéig!
SiriusLeírás
Sirius - konyhai páraelszívó SLT-900 70 cm - készlet erejéig!
Paraméterek
| Energiaosztály | A |
| világítás | 2x2,1w LED |
| Mélység | 29 |
| Szélesség | 70 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 773m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 900 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető |
| Légszállítás | 900 m3/h |
| Szín | Inox |
| Garancia | 5 év |
| Zajszint | 45-70 dB |
| Csőcsatlakozás | 150 |
| Energiaosztály | A |
| Forma kivitel | felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető |
| Súly | 11 |
| Szín | Inox |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Világítás | 2x2,1w LED |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás | 900/773 |
| Utószellőztetés | Igen |
| Garancia|5 | |
| Szélesség | 70 |
| Nyomásérték | 451 |
| Zajszint | 45-70 |
