Leírás
Páraelszívó Cata Q-7760 BK/L LED
A falra szerelhető sátras páraelszívó a konyhai légteret tisztítja meg. A fekete színű kivitel elegáns megjelenést kölcsönöz és a funkcionalitás és a design tökéletes egyensúlya találkozik. Egyik fő előnye az utószellőztetés funkció, amely lehetővé teszi a páraelszívó további működését még kikapcsolt állapotban is. A LED világítás gondoskodik a megfelelő és energiatakarékos megvilágításról, kellemes fényt ad és lehetővé teszi, hogy jól látható legyen a konyhapult. Több éves garanciával rendelkezik, így biztos lehet abban, hogy megbízható és tartós berendezést vásárol. A garancia az Ön elégedettségét szolgálja, és garantálja, hogy hosszú távon is élvezhesse a páraelszívó előnyeit. Ez a praktikus gép nemcsak elegáns megjelenést kölcsönöz a konyhának, hanem garantálja a friss és tiszta levegőt is.
Csomagolása sérült, ezért kedvezményes áron kínáljuk. A termék sérülésmentes és teljeskörű garancia vonatkozik rá.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| világítás | LED |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 314 Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | Sátras |
| Légszállítás | 1115 m3/h |
| Szín | Fekete |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 58-72 dB |
