Leírás
Ez a Cata GAMMA GLASS 700 GX/E inox LED szag- és páraelszívó ideális megoldást nyújt a kellemetlen szagok és pára elleni harcban. Az elektronikus vezérlés lehetővé teszi az egyszerű működtetést, a beépített LED világítás segít a megfelelő fény biztosításában, valamint stílusos kiegészítésként is szolgál. Légszállítása 700 m3/h, így hatékonyan eltávolítja a főzés melléktermékeit: zsíros, párás, ételszagú, szennyezett levegőt. Alkatrészei, szűrői egyszerűen tisztíthatók és cserélhetők. Tehát a Cata Gamma Glass páraelszívó egy nagyon praktikus és hatékony konyhai berendezés
Paraméterek
| Energiaosztály | A |
| világítás | 2x3,5w eco LED |
| Szélesség | 70 cm |
| Külső motorral is szerelhető | Igen |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 411 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 1000m3/h |
| Légszállítás 3-as fokozatban | 850 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | Hajlított üveg |
| Légszállítás | 1200 m3/h |
| Szín | üveg |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 50-67 dB |
